Metoda Léčebný kód

Vědci dokazují, že srdce funguje jako náš druhý mozek. Má vlastní inteligenci. "Co lidé příliš nevědí, je, že srdce ve skutečnosti posílá do mozku více informací, než mozek do srdce," říká vědec Dr. Rollin McCraty z HeartMath Institute. To věděl už moudrý Šalamoun: "Více než všechno ostatní, co má být střeženo, bedlivě střež své srdce, neboť z něho jsou zdroje života." Je to srdce, které symbolizuje lásku, klid, štěstí, život, přijetí, pozitivní emoce. Je to právě bolavé srdce, které žije neustále v ohrožení a posílá tak mozku povely ÚTOČ anebo UTEČ, i když k tomu už není reálný důvod. A právě na důležitost srdce, které je našim primárního hýbatelem a sídlem naší duše, poukazuje Dr. Alex Loyd v knize Léčebný kód. Představuje systém, který aktivuje fyzické funkce těla a odstraňuje zdroj 95 procent všech fyzických a řady psychických nemocí. Metoda je příjemná, relaxační, jednoduchá, vyžadující jenom pár minut denně.

Objev metody

Metoda Léčebných Kódů byla objevena Dr. Alexem Loydem v roce 2001 a další rok a půl ověřoval tento léčebný systém odstraňující z těla stres pomocí testů HRV (testy na variabilitu srdeční frekvence, což je klasická lékařská diagnostická metoda, která vyhodnocuje úroveň stresu v autonomním nervovém systému). Od té doby Léčebné Kódy s úspěchem využívá tisíce lidí po celém světě. Tato metoda byla prakticky Alexovi Loydovi vnuknuta v době, kdy jeho žena trpěla velmi těžkou nemocí a lékaři si s jejím zdravotním stavem nevěděli vůbec rady. Alternativní metody také nepomáhaly. Objevením a praktikováním této metody (na jedné straně se opírající o historické pravdy, známé lidstvu tisíce let a na druhé straně potvrzené dnešním výzkumem) se podařilo ženě Alexe Loyda uzdravit. Testy HRV potvrzují, že tato metoda opravdu funguje. Jeho kolega a spoluautor knihy je lékař, který se metodou Léčebný Kód vyléčil z Lou Gehrigovy choroby. Toto onemocnění je uváděno z hlediska klasické medicíny jako nevyléčitelné onemocnění a většinou končí zhruba do pěti let smrtí. Dr. Ben Johnson se uzdravil zhruba po třech týdnech praktikování Léčebného Kódu.

Vědecké základy metody

Dr. Bruce Lipton, biolog Stanfordské univerzity je první osobou, která se zabývá duchovními záležitosti srdce z vědeckého hlediska. Jeho práce ukazuje, že více než 90 % z toho co ovlivňuje naše myšlenky a činy lze přičítat nevědomým vzpomínkám uložených v našich buňkách. Tyto vzpomínky mohou obsahovat mylné představy o sobě, o jiných, o životě, o Bohu, a tyto mylné názory vytvářejí obavy z věcí, jichž se vlastně nemusíme obávat. Tím vzniká fyziologický stres, který je příčinou většiny fyzických a psychických problémů. Dr.Lipton říká, že pokud budeme léčit tyto mylné představy a nezdravé víry můžeme dokonce léčit genetická onemocnění.

Buněčné vzpomínky

Když se střetne srdce s hlavou, vítězem se stává srdce. Jsme tím, kým jsme ve svém srdci. Čemu věříme ve svém srdci, tomu věříme doopravdy. Co je v našem srdci, určuje v jaké situaci se nacházíme a jak jednáme. Všichni asi již víme, jak důležité je myslet v našem životě pozitivně, ale všichni jsme zažili situace, že ať se snažíte sebevíc, nepomáhá to. Je to proto, že v našem těle je daleko silnější moc, než je síla vůle, a to je podvědomá paměť, která je tisíckrát silnější a která tvoří 90 procent z celkové paměti. V této podvědomé paměti jsou uloženy výše uvedené mylné představy (lži), kterým mylně věříme a podle nichž mnohdy jednáme. Léčebné Kódy se zaměřují na buněčnou vzpomínku, mylný názor nebo negativní pocit, které léčí. Nevědomá mysl pracuje s asociacemi, což znamená, když si například vzpomenete na Vánoce a máte s touto vzpomínkou spojené nepříjemné vzpomínky, vaše nevědomá mysl se oživí a u vás nastanou nepříjemné pocity, kterým vůbec nerozumíte. Proto nás nečekaně přepadají pocity smutku, strachu, zlosti, obavy, aniž víme proč. Děje se tak neustále a v situacích, kdy k tomu vůbec není důvod.

Léčebné kódy

Léčebné Kódy jsou pozice vašich rukou a prstů, které jsou ve správných kombinacích zaměřeny na 4 léčebná centra na Vašem těle resp. na Vaší hlavě a krku. Správná kombinace a zaměření na tyto čtyři léčivá centra za pomocí Vašich rukou se používá k léčení Vašich nezdravých vzpomínek a obrazců. Tyto kombinace lze srovnávat se čtyřmi aminokyselinami, které tvoří naše DNA. Jakýkoliv rozdíl v každém člověku na světě je určován pomocí jedinečné kombinace těchto čtyř aminokyselin.


Zdrojem informací je oficiální stránka Léčebných Kódů www.lecebnekody.cz, kterou spravuje certifikovaný praktik Mira Mi Lišková.