Přátelé Léčebného kódu

Setkání

Mým snem je vytvořit podmínky a příležitost pro pravidelné setkávání lidí, které tato metoda oslovuje. Vytvořit prostředí založené na rovnocennosti. Nejde o to někoho něco učit, ale mít příležitost s někým sdílet a navzájem se obohacovat.

Co se rodí:

Kdy: jednou týdně (středa anebo čtvrtek) na 2 hodiny

Čas: 18 - 20h

Účast: můžete se podívat jenom jednou anebo chodit pravidelně, záleží jenom na Vás. Principem je otevřenost.

Místo: Praha 2, Legerova 39 (v prostorech Komunikujeme o.p.s., 3 minuty od metra I.P.Pavlova)

Kapacita: prostor je vhodný pro cca 12 lidí

Vstupné: dobrovolně a anonymně ohodnotíte na místě přínos

Použití prostředků: pronájem prostor, jestli něco zbyde bude to rozděleno 50:50 osobní ohodnocení a dar projektům na pomoc ostatním např. Zdravotní klaun. Můžeme losovat z Vašich návrhů.

Obsah: každé sezení bude tématicky zaměřené na jednu kategorii

Průběh: budeme mít možnost sdílet zkušenosti a vzájemně si pomáhat, podpořit se. Zamyslíme se nad tématem, nad zdroji negativity a univerzálním Léčebným kódem je budeme společně transformovat na vnitřní klid

Moje role: budu facilitátorem, který hlídá limity jak časové tak komunikační. Budu otevírat témata, na které budete hledat své odpovědi. Budu Vám k dispozici se svým názorem a zkušenostmi, případně objasňovat nejasné kolem metody.


Jestli Vás to zaujalo, ozvěte se. Při zájmu alespoň 5 lidí zarezervuji termín a prostory. Děkuji

Léčebný kód je systém určený výhradně k informačnímu a vzdělávacímu účelu. Cílem setkání není stanovování diagnózy, léčení, nebo primární vyléčení jakékoliv nemoci - fyzické nebo duševní. Setkání vede pouze k nácviku a k osvojování si základních principů metody, tak aby s ní každý mohl dále pracovat plně samostatně. Klient se učí vnímat a využívat svůj vlastní vnitřní potenciál.

Setkání nijak nenahrazuje lékařskou péči. Pouze učí snížit stres, zlepšit zdraví, a odstranit jakoukoli dysfunkci bio-energetickém systému lidského těla.